Doručenie zadarmo pri objednávke nad 24,99 €

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dni

Rada sníte,
milujete maličkosti
a ste srdcom romantička ...

Vítajte na našej ceste vintage zážitkami!

SARKA, Váš online obchod s vintage oblečením, módnou klasikou, dizajnérskymi chuťovkami a predovšetkým jedinečnými kúskami. Náš neustále sa meniaci sortiment pozostáva z prvotriednych Bazárových vecičiek najlepšej kvality a Outlet oblečenia.

Inšpirovaný vintage,
bohatosťou na detaily,
lichotivé siluety,
jemné odtiene a čipky,
s dôrazom na rozmarné farebné látky
a očarujúce romantické kvetinové potlače.

Móda z druhej ruky nás presvedčila nielen svojim jedinečným štýlom, dizajnom a značkami, ale predovšetkým kvalitou a spracovaním.

Outlet ponúka skvelý a veľmi obľúbený spôsob nakupovania kvalitných značkových vecí za veľmi výhodné ceny. Ak teda milujete byť nadčasový a nepotrebujete najnovšie sezónne kúsky, je pre vás ako stvorený.

Vyberáme z trendu udržateľnosti a zároveň vám
ponúkame originálne obľúbené kúsky.

Sme oveľa viac ako len vintage online obchod. Sme miesto, ktoré kombinuje dizajn, kvalitu a udržateľnosť.

Vintage oblečenie je pre nás spôsob života a my chceme našu vášeň preniesť na vás. Touto cestou by sme chceli inšpirovať aj iných ľudí ale predovšetkým doslova ponúknuť prostrednícvom SARKA online obchodu priam nové východisko. Chceme aby ste svoj nový obľúbený kúsok mali dlho a uvedomujeme si aké je dôležité aby ste sa v ňom cítili pohodlne a príjemne.

Každý vintage kúsok z nášho sortimentu je unikát, a prináša so sebou svoj celkom osobný príbeh.

Navyše nehovoriac o tom, že človek nikdy nevie kde a za čím sa aký príbeh schováva i preto zistiť ho je obzvlášť vzrušujúce.

Prinášame vám ochutnávku rôznych značiek, ktoré urobia radosť Vám aj Vašim deťom.

Vybranú kolekciu si môžete kúpiť online, ľahko, pohodlne a bezpečne kedykoľvek a kdekoľvek v pokoji a pohodlí vášho domova.

Prajeme Vám krásne chvíle v našom čarovnom svete...