Doručenie zadarmo pri objednávke nad 24,99 €

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dni

Predstavujeme vám budúcnosť

vyvážený životný štýl , ktorý je etický, ekologický, udržateľný, nadčasový
a sústreďuje sa viac na kvalitu ako kvantitu.

Naša misia

Inšpirovaný krásou histórie, láskou k prírode a všetkému živému, veríme, že všetko má svoj druhý život. S láskou zbierame vintage kúsky, aby sme ich mohli posunúť ďalej, alebo z nich vytvorili nádherné nové kúsky, ktoré, dúfame, prežijú v skriniach budúcich generácií.  Sme odhodlaný pokračovať a zlepšovať náš vplyv na životné prostredie i na spoločenstvo.

Životné prostredie

Všetci sme si príliš dobre vedomí toho, aký vplyv má móda na našu planétu od používania vody až po odpad. Zatiaľ sme len malá značka, no sú to práve malé zmeny, ktoré prispievajú k lepšiemu zajtrajšku. Nie sme ani zďaleka dokonalí, ale neustále sa vyvíjame a sme odhodlaný v tom pokračovať a robiť maximum. 

Upciklácia

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že nikdy nebudeme plytvať našimi krásnymi kúskami. Ukladáme naše zvyšky a opakovane ich využívame všade kde je to možné. Začlenením do obruby lemov, dekorácií, doplnkov a vytvorením úplne nových dizajnových kúskov do budúcej limitovanej edície.

Dobré veci vyžadujú čas

Sme hrdí na to, že dobrý dizajn a ručná výroba v malom rozsahu si vyžadujú čas, výsledkom čoho sú trvalé kúsky, ktoré sa opotrebením ešte zlepšia.

Spoločenstvo

Máme radi svoju komunitu a vieme, že bez Vás by sme tu neboli. Neustále počúvame spôsoby, ako nás povzbudzujete, aby sme boli všímavejší a inkluzívnejší v našom zastúpení, a realizácia tohto princípu je naším hlavným zameraním aj naďalej.

My určujeme

Výzvy, ktorým spoločnosť čelí, nie sú malé a každý musí urobiť svoje. Chceme posilniť a inšpirovať všetkých aby  bol svet okolo nás ešte krajší a lepší. Pripojte sa k nám na tejto ceste.

Na to, aby sme boli výnimočný a cítili sa jedinečne...